Verenigingen

Algemeen

AANGESLOTEN VERENIGINGEN – 2019

Actieve Interculturele Federatie+

Karl STRUYF
Veeweidestraat 24-26 – 1070 Anderlecht
0484 29 95 79 – karl@vzwaif.be

Annapurna Brussel Club
Shrestha HARI
Vruchtbaarheidslaan 50 – 1070 Anderlecht
0486 38 63 15 – nbmk2011@yahoo.com / harati3576@yahoo.com

Beweging.net.Anderlecht
Anne MERTENS
Ad. Prinsstraat 69 – 1070 Anderlecht
0479 61 02 69 – annemertens69@gmail.com

BG-Neerpede
Yvette WALLENS
Potaardenbergstraat 106 – 1070 Anderlecht
0473 48 52 88 – yvette.wallens@gmail.com

Brussels Museum van de Geuze
Paul VAN BEEK
Dr. Zamenhoflaan 2/234 – 1070 Anderlecht
02 520 13 29 – info@cantillon.be

BSFA – Vl@s Anderlecht
Louis BOGEMANS
Rom. Rollandlaan 69 – 1070 Anderlecht
0499 31 80 86 – vlasanderlecht@outlook.com

CCN Vogelzang CBN
Bernadette STALLAERT
L.A. Schockaertstraat 137 – 1600 St.-Pieters-Leeuw
02 522 65 92 – bernadette.stallaert@gmail.com

Chorus Erasmus
Kristien DRILJEUX
Thiernessestraat 12 – 1070 Anderlecht
0486 58 20 15 – kristien.driljeux@gmail.com

Compagnie sQueezz
Fanny LAGAE
Fl. de Pauwstraat 27 – 1070 Anderlecht
fannylagae@gmail.com

Cosmos Exelsior vzw
Relinde RAEYMAEKERS
L. Crickxstraat 8/16 – 1070 Anderlecht
0475 66 83 40 – relinde.raeymaekers@skynet.be

Curieus Anderlecht
Tom BARRA
Th. Lambertlaan 11 – 1070 Anderlecht
0478 57 37 60 – curieusanderlecht@gmail.com

De Kaai vzw
Pieter BOGAERT
Zaterdagplein 8/5 – 1070 Anderlecht
0476 81 67 18 – pieter.bogaert@dekaaivzw.be

De Zinnefolee
Luk DE BOODT
Moorhoek 28 – 1840 Londerzeel
0473 84 31 28 – luk.deboodt@telenet.be

Fedos Centrum
Liliane ASSEAU
P. Vandevoordestraat 2/3 – 1070 Anderlecht
0475 38 52 36 – liliane.asseau@skynet.be

Femma Centrum
Patricia DE VLEESCHOUWER
d’Aumalestraat 16 – 1070 Anderlecht
02 522 44 29 – patdv@scarlet.be

Femma OLVH
Greta BOCKSTAL
Potaardenbergstraat 11 – 1070 Anderlecht
greta.bockstal@skynet.be

Femma vzw – Femma Quartier
R’Himo Assecoum
Urbain Britsierslaan 5 – 1030 Schaarbeek
0473 83 16 50 - rhimo.assecoum@femma.be

Gezinsbond Anderlecht vzw
Lieve LALEMANT-SCHEERLINCK
Vlazendaalstraat 18 – 1070 Anderlecht
02 527 13 66 / 0477 40 33 65 – g.scheerlinck@scarlet.be

Grensland vzw
Michiel PLAIZIER
Pagodenlaan 241 – 1020 Brussel
02 569 10 44 – info@grensland.org

Het Kapittel
Marc DE PAEP
Segherslaan 1E – 1080 Brussel
0477 37 46 62 – depaep.marc@skynet.be

Îlot-Scheut-Eiland
Roland DEPASSE
B. De Crayloolaan 26 – 1070 Anderlecht
0411 27 32 98 – rolandfer@hotmail.be

Koninklijke Broederschap H.-Guido
Robert MERTENS
Ad. Willemijnsstraat 78 – 1070 Anderlecht
0485 63 16 76 / 0498 58 88 59 – broederschap.heilige.guido@hotmail.be

KVLV-Neerpede
Claudine PAUWELS
Koevijverstraat 111 – 1070 Anderlecht
0473 53 09 97 – claudine.pauwels@gmail.com

Landelijke Gilde Neerpede
Fernand DE DOBBELEER
Potaardenbergstraat 106 – 1070 Anderlecht
0478 79 30 20 – fernand.de.dobbeleer@skynet.be

Mangoboom in Bloei
Joris RASKIN
Kommenstraat 47/2de verd. – 1070 Anderlecht
0472 41 82 50 – joris.raskin@gmail.com

Masereelfonds Anderlecht
Mark BOONE
J. Hayetsquare 34/7 – 1070 Anderlecht
0474 37 39 51 – mark.boone@skynet.be

KWB-OLVH
Mike MINNEBO
Cl. Clairbertdreef 13/9 – 1070 Anderlecht
02 567 95 70 – liz_mike@skynet.be

Markant
Nelly Van Damme
Chopinstraat 41 – 1070 Anderlecht
02 521 97 97 – nelly.van.damme@skynet.be

Namunkanda / Namun Group vzw
Sandra WERNER
V. Rauterstraat 165 – 1070 Anderlecht
02 555 06 24 / 0497 27 50 35 / 046603049 29S – sandra@namungroup.com

Okra Centrum
Ingrid VAN KERCKHOVE
Haachtsesteenweg 1805 – 1130 Brussel
02 244 28 94 – ingrid.vankerckhove@okra.be

Okra Veeweide
Petrus DUJARDIN
Ad. Willemijnsstraat 356 – 1070 Anderlecht
02 522 72 61 / 0477 73 10 19 – piet.dujardin@hotmail.com

Okra Vogelenzang
Florentina COENE
Ad. Willemijnsstraat 356 – 1070 Anderlecht
02 522 72 61 – florentina.coene@hotmail.com

Omgeving & Cultuur (O&C)
Johan PYPE
Potaardenbergstraat 70 – 1070 Anderlecht
0479 97 21 83 – johan.pype@gmail.com

O.U.N.I.B.
Ogbe KALU
Frére Lefortstraat 387 – 1480 Tubize
0498 19 02 19 – ogbekal@yahoo.com

Partage en Couleurs vzw
Devota MUREKATETE
V. Rauterstraat 281 – 1070 Anderlecht
0487 51 56 36 – partageencouleurs@live.be

Quartier Broekwijkcomité
Marie PEETERS
Ad. Willemijnsstraat 360 – 1070 Anderlecht
mertensfrans36@gmail.com

Ravie asbl
Quentin CHAVERIAT
Rue Longue 277 – 1620 Drogenbos
0478 73 96 55 – quentin.chaveriat@gmail.com

Samen voor Morgen vzw
Ghizlane ZAID
Vooruitzichtstraat 40 – 9300 Aalst
0489 59 29 64 – ghizlane.zaid@tesamenvoormorgen.be

Seniorenraad Anderlecht
François CORNELIS
Busselenbergstraat 29 – 1070 Anderlecht
02 523 60 20 – cornelisfm@outlook.be

Soc. Seniorenkring Peterbos
Geeraard DE GROOTE
H. Limbourglaan 47 – 1070 Anderlecht
02 523 62 56

Soc. Seniorenkring Rad & Vijvers
Lena MEULEMAN
Achturenstraat 40 – 1070 Anderlecht
02 520 24 17 / 0479 58 94 48 – lena.meuleman@gmail.com

Soc. Seniorenkring Scheut
Anny PIERO
Voorstraat 142/8 – 1070 Anderlecht
02 524 27 57 – 0495 68 73 43 – anny.piero@yahoo.be

Terra Brasil
Flavio DE SOUZA
Porseleinstraat 9 – 1070 Anderlecht
0477 13 11 35 – show.terrabrasil@gmail.com

Theater Erasmus
Guidoi VASTENAVONDT
Fr. Vander Steenstraat 62 – 1750 Lennik
0479 44 43 83 – guido.v@outlook.com

Toestand vzw
Monne HUYSMANS
Maarschalk Fochlaan 9 – 1030 Schaarbeek
0495 45 58 01 – monne@toestand.be

Vennootschap voor Heemkunde De Swaene
Myriam VAN VARENBERGH
Thaborstraat 35 – 1700 Dilbeek
02 209 11 22 / 0477 22 57 67 – van.varenbergh.myriam@skynet.be

VTB-Kultuur Anderlecht
Louisa Heine
Hof ter Mullenstraat 120 – 1700 Dilbeek
0474 59 20 44 – anderlechtmolenbeek@vtbkultuur.be

Week Sport vzw
Audrey WEEK
Hulsbroekweg 18 – 1760 Roosdaal
0473 84 87 66 – audrey.week1@gmail.com

11.11.11.-comité Anderlecht
Jan DE VISSCHER
Bonaventurestraat 132/13 – 1090 Jette
0475 31 76 10 – jan.devisscher@mail.be

*, * *