VERENIGINGEN

Actieve Interculturele Federatie+
Karl STRUYF
karl@vzwaif.be

Ander Brass - Brassa vzw
Luc Mishalle
lucmichalle@gmail.com

Annapurna Brussel Club
Shrestha HARI
nbmk2011@yahoo.com 

Belgian Chess Club
Walter Tonoli
walter.tonoli@thebelgian.be
www.chessclubanderlecht.org

Beweging.net.Anderlecht
Anne MERTENS
annemertens69@gmail.com

BG-Neerpede
Yvette WALLENS
yvette.wallens@gmail.com

Brussels Museum van de Geuze
Paul VAN BEEK
02 520 13 29 – info@cantillon.be

BSFA – Vl@s Anderlecht
Louis BOGEMANS
vlasanderlecht@outlook.com

CCN Vogelzang CBN
Bernadette STALLAERT
bernadette.stallaert@gmail.com

Chiro Wacko
Pascal Gevers
chirowacko@hotmail.com

Chorus Erasmus
Kristien DRILJEUX
kristien.driljeux@gmail.com

Compagnie sQueezz
Fanny LAGAE
fannylagae@gmail.com

Cosmos Exelsior vzw
Relinde RAEYMAEKERS
relinde.raeymaekers@skynet.be

Curieus Anderlecht
Tom BARRA
curieusanderlecht@gmail.com

De Kaai vzw
Jo BOSSUYT
jo.bossuyt@dekaaivzw.be

De Zinnefolee
Fran LOMME
franlomme@hotmail.com

Fedos Centrum
Liliane ASSEAU
liliane.asseau@skynet.be

Femma Centrum
Patricia DE VLEESCHOUWER
patdv@scarlet.be

Femma OLVH
Bernadette DE LANDTSHEER
b.delandtsheer@skynet.be

Femma vzw – Femma Quartier
R’Himo Assecoum
rhimo.assecoum@femma.be

Gezinsbond Anderlecht vzw
Lieve LALEMANT-SCHEERLINCK
g.scheerlinck@scarlet.be

Grensland vzw
Michiel PLAIZIER
info@grensland.org

Het Kapittel
Marc DE PAEP
depaep.marc@skynet.be

Îlot-Scheut-Eiland
Roland DEPASSE
rolandfer@hotmail.be

Koninklijke Broederschap H.-Guido
Robert MERTENS
broederschap.heilige.guido@hotmail.be

KVLV-Neerpede
Claudine PAUWELS
claudine.pauwels@gmail.com

Landelijke Gilde Neerpede
Fernand DE DOBBELEER
fernand.de.dobbeleer@skynet.be

Mangoboom in Bloei
Joris RASKIN
mangoboominbloei@gmail.com

Masereelfonds Anderlecht
Mark BOONE
mark.boone@skynet.be

KWB-OLVH
Mike MINNEBO
liz_mike@skynet.be

Markant
Nelly Van Damme
nelly.van.damme@skynet.be

Namunkanda / Namun Group vzw
Sandra WERNER
sandra@namungroup.com

Okra Centrum
Ingrid VAN KERCKHOVE
ingrid.vankerckhove@okra.be

Okra Veeweide
Petrus DUJARDIN
piet.dujardin@hotmail.com

Okra Vogelenzang
Florentina COENE
florentina.coene@hotmail.com

Omgeving & Cultuur (O&C)
Johan PYPE
johan.pype@gmail.com

O.U.N.I.B.
Ogbe KALU
ogbekal@yahoo.com

Partage en Couleurs vzw
Devota MUREKATETE
partageencouleurs@live.be

Quartier Broekwijkcomité
Marie PEETERS
mertensfrans36@gmail.com

Ravie asbl
Quentin CHAVERIAT
quentin.chaveriat@gmail.com

Samen voor Morgen vzw
Ghizlane ZAID
ghizlane.zaid@samenvoormorgen.be

Seniorenraad Anderlecht
François CORNELIS
cornelisfm@outlook.be

Soc. Seniorenkring Peterbos
Geeraard DE GROOTE
02 523 62 56

Soc. Seniorenkring Rad & Vijvers
Lena MEULEMAN
lena.meuleman@gmail.com

Soc. Seniorenkring Scheut
Anny PIERO
anny.piero@yahoo.be

Terra Brasil
Flavio DE SOUZA
show.terrabrasil@gmail.com

Theater Erasmus
Guido VASTENAVONDT
guido.v@outlook.com

Toestand vzw
Monne HUYSMANS
monne@toestand.be

Vennootschap voor Heemkunde De Swaene
Myriam VAN VARENBERGH
van.varenbergh.myriam@skynet.be

VTB-Kultuur Anderlecht
Louisa Heine
anderlechtmolenbeek@vtbkultuur.be

Week Sport vzw
Audrey WEEK
audrey.week1@gmail.com

11.11.11.-comité Anderlecht
Jan DE VISSCHER
jan.devisscher@mail.be